Wymiana wyświetlacza iphone 8

wymiana ekranu iphone 8
 • Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • Wymieniamy cały moduł wyświetlacza w iPhone 8
 • Montujemy oryginalny ekran iPhone 8
 • Czas naprawy od 2 godzin
 • Gwarancja 6 miesięcy

Wymiana LCD (oprogramowanie czujników światła): 799 zł

  22 506 50 12

  4,7 calowy wyświetlacz Retina zamontowany w najnowszym iPhone 8 to prawdziwy majstersztyk. Naszpikowany nowoczesnymi technologiami ekran wyświetla niezwykle wyrazisty i nasycony obraz o bezkonkurencyjnej jakości. Aby osiągnąć taki efekt, konstruktorzy z firma Apple musieli wzbić się na wyżyny możliwości inżynieryjnych i produkcyjnych. Ekran tego urządzenia składa się z dwóch, nierozerwalnie złączonych ze sobą części: wyświetlacza i ochraniającej go szklanej szybki z digitizerem.
  Niestety, elementy te są bardzo delikatne i kruche, przez co są niezwykle podatne na uszkodzenia. Wystarczy niewielka siła lub upadek z nieznacznej wysokości, aby doszczętnie rozbić ekran w iPhone 8. Bez względu na to, czy uszkodzeniu ulegnie jedynie szybka, czy też cały wyświetlacz, konieczna jest wymiana całego panelu – wymusza to konstrukcja urządzenia.

  Wymiana ekranu w iPhone 8 to niezwykle skomplikowany proces. Wymaga fachowej wiedzy, ogromnego doświadczenia i zastosowania zaawansowanych technicznie narzędzi. Lepiej nie robić tego samemu, aby przypadkowo nie spowodować dodatkowych uszkodzeń telefonu. A więc gdzie najbezpieczniej wymienić wyświetlacz w iPhone 8 w Warszawie?
  Najlepiej w serwisie iPhone 8 MacWorks w Centrum Warszawy lub na Wilanowie! Nasi doświadczeni serwisanci codziennie borykają się z podobnymi sprawami, więc wymiana ekranu Twojego iPhone 8 nie przysporzy im żadnych problemów. Przy naprawie wykorzystają tylko oryginalne podzespoły, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że po wymianie wyświetlacza wszystko będzie działać dokładnie tak, jak powinno!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©2023 MacWorks Warszawski serwis Apple

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?