Wymiana wyświetlacza iphone 8

wymiana ekranu iphone 8
  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”mobile” icon_size=”large”]Wymieniamy cały moduł wyświetlacza w iPhone 8
  • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalny ekran iPhone 8
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Wymiana LCD (oprogramowanie czujników światła): 799 zł

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

4,7 calowy wyświetlacz Retina zamontowany w najnowszym iPhone 8 to prawdziwy majstersztyk. Naszpikowany nowoczesnymi technologiami ekran wyświetla niezwykle wyrazisty i nasycony obraz o bezkonkurencyjnej jakości. Aby osiągnąć taki efekt, konstruktorzy z firma Apple musieli wzbić się na wyżyny możliwości inżynieryjnych i produkcyjnych. Ekran tego urządzenia składa się z dwóch, nierozerwalnie złączonych ze sobą części: wyświetlacza i ochraniającej go szklanej szybki z digitizerem.
Niestety, elementy te są bardzo delikatne i kruche, przez co są niezwykle podatne na uszkodzenia. Wystarczy niewielka siła lub upadek z nieznacznej wysokości, aby doszczętnie rozbić ekran w iPhone 8. Bez względu na to, czy uszkodzeniu ulegnie jedynie szybka, czy też cały wyświetlacz, konieczna jest wymiana całego panelu – wymusza to konstrukcja urządzenia.

Wymiana ekranu w iPhone 8 to niezwykle skomplikowany proces. Wymaga fachowej wiedzy, ogromnego doświadczenia i zastosowania zaawansowanych technicznie narzędzi. Lepiej nie robić tego samemu, aby przypadkowo nie spowodować dodatkowych uszkodzeń telefonu. A więc gdzie najbezpieczniej wymienić wyświetlacz w iPhone 8 w Warszawie?
Najlepiej w serwisie iPhone 8 MacWorks w Centrum Warszawy lub na Wilanowie! Nasi doświadczeni serwisanci codziennie borykają się z podobnymi sprawami, więc wymiana ekranu Twojego iPhone 8 nie przysporzy im żadnych problemów. Przy naprawie wykorzystają tylko oryginalne podzespoły, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że po wymianie wyświetlacza wszystko będzie działać dokładnie tak, jak powinno!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple