Wymiana tylnej szybki iPhone 8

iphone 8 tylna szybka
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalną tylną klapkę
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 3 dni
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

549 zł

  22 506 50 12

  Szklana obudowa iPhone 8 jest przepiękna, ale niestety bardzo podatna na uszkodzenia. Przy upadku na twardą powierzchnię roztrzaskany zostanie najprawdopodobniej nie tylko ekran, ale także tylna szybka, przez co konieczna będzie wymiana tylnego panelu iPhone 8 na nowy. Oczywiście można nie wymieniać rozbitego tylnego szkła w iPhone 8, ale to narazi to Twój telefon na kolejne awarie. Smartphone stanie się bardziej podatny na przenikanie do środka cieczy, przez co może zostać zalany i przestanie funkcjonować prawidłowo, narażając Cię na dodatkowe koszty. Dodatkowo, popękany szklany panel jest pełen ostrych krawędzi, które są niebezpieczne dla użytkownika, ponieważ ten można się bardzo łatwo pokaleczyć.
  Więc jeśli chcesz wymienić tylną szybkę w iPhone 8, najlepiej skontaktuj się z serwisem MacWorks w Warszawie! Nasi doświadczeni i wyszkoleni serwisanci już nie raz dokonywali wymiany tylnej obudowy w iPhone 8, więc Twoje urządzenie nie przysporzy im żadnych trudności. Wymiana wytłu w iPhone 8 zostanie dokonana tylko przy użyciu oryginalnych podzespołów i profesjonalnego sprzętu, więc nie ma obaw co do skuteczności i terminowości naprawy.

  Stanowczo odradzamy podejmowanie próby wymiany tylnej szybki w iPhone 8 we własnym zakresie, ponieważ nasze doświadczenie pokazuje, że rzadko kiedy się to udaje. Klienci często przychodzą do nas z rozłożonymi telefonami, które dało im się samodzielnie rozmontować, ale nie potrafili już ich złożyć, przez co jeszcze bardziej uszkodzili swoje urządzenie. Oddając swój smartphone do serwisu MacWorks masz pewność, że unikniesz takich problemów!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple