Wymiana szybki iPhone 8

iphone 8 wymiana szybki
  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”mobile” icon_size=”large”]Wymieniamy cały moduł wyświetlacza w iPhone 8
  • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalny ekran lub zamiennik.
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Wymiana (szybka + LCD): 799 zł

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Podczas codziennego korzystania z telefonu nietrudno o moment nieuwagi, przez który telefon wyślizgnie tam się z rąk. Mimo że obudowa najnowszego telefonu firmy Apple wykonana jest ze szlachetnego metalu, którego celem jest między innymi usztywnienie urządzenia, nie gwarantuje ona, że smartphone będzie niezniszczalny.
Podczas takiego upadku bardzo często dochodzi do pęknięcia szybki w iPhone 8, przez co telefon przestaje nadawać się do użytku. Niestety, wymiana samej szybki w iPhone 8 nie jest możliwa, ponieważ nie pozwala na to konstrukcja urządzenia. Szybka jest fabrycznie sklejona z digitizerem (który odpowiada za przetwarzanie i rozpoznawanie dotyku) i wyświetlaczem, dzięki czemu projektanci z Apple chcieli zapewnić obraz lepszej jakości i zapobiec różnego rodzaju defektom, które mogłyby pojawić się na ekranie. Co więc zrobić, gdy Twój iPhone 8 potrzebuje wymiany szybki?

Na pewno nie próbować wymienić jej samemu! Taka naprawa wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu i wieloletniego doświadczenia. W przeciwnym razie bardzo łatwo można uszkodzić urządzenie, wyrządzając w nim większe szkody, niż tylko rozbita szybka. Gdy więc musisz zrobić wymianę szybki w iPhone 8 w Warszawie, najlepiej zrobić to w serwisie MacWorks! Nasi serwisanci nie raz musieli mierzyć się z takimi problemami, dzięki czemu wymiana szybki w Twoim iPhone 8 nie będzie stanowiła dla nich najmniejszego problemu. Do naprawy wykorzystają oczywiście jedynie oryginalne podzespoły i niezawodny sprzęt, dzięki czemu spartphone po naprawie będzie wyglądał jak dopiero co wyjęty z pudełka!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple