Wymiana tylnej obudowy iPhone 8

iphone 8 tylna szybka
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalną tylną obudowę iPhone 8
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 3 dni
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

749 zł

  22 506 50 12

  Design urządzeń z logo nadgryzionego jabłka rozpoznawalny jest na całym świecie. Wszystkie urządzenia produkowane przez firmę Apple mają swój niepowtarzalny styl. Dotyczy to zarówno MacBooków, iMaców, Apple Watchy, iPadów, a przede wszystkim iPhonów. To okrągły przycisk HOME z terminologią Touch-ID jest ich znakiem rozpoznawczym. Ale najnowszy iPhone 8 posiada także wykwintnie zaprojektowaną metalową obudowę, przy tworzeniu której zadbano o wszystkie, nawet najmniejsze detale. Spełnia ona dwa podstawowe cele. Pierwszym z nich jest oczywiście olśniewanie użytkowników swoim pięknem. Drugi ma za zadanie usztywniać telefon i chronić newralgiczne podzespoły iPhone 8 przed uszkodzeniami mechanicznymi – w tym zapobiegać wnikaniu cieczy do środka, aby iPhone 8 nie uległ zalaniu. Niestety, szlachetne wykonanie często idzie w parze z kruchością. Tak też dzieje się z najnowszym iPhonem 8, którego obudowa jest bardzo podatna na uszkodzenia. Czasami, gdy telefon nam upadnie, a ekran szczęśliwie nie zostanie rozbity, uszkodzeniu ulega obudowa. To ona pochłania siłę uderzenie, więc korpus w iPhone 8 wygina się, robią się w nim wgniecenia, albo całkowicie pęka. Wtedy, aby zapobiec kolejnym problemom, konieczna może być wymiana obudowy w iPhone 8 na nową, wolną od wad.

  Jest to proces bardzo skomplikowany, więc nie zalecamy przeprowadzać go samodzielnie! iPhone 8 składa się z setek mikroskopijnych podzespołów, które muszą być ze sobą prawidłowo połączone. Wystarczy jeden drobny błąd, aby nieodwracalnie uszkodzić telefon i zmienić go w drogi przycisk do papieru.
  Jeśli więc uważasz, że korpus Twojego iPhone 8 wymaga wymiany, jak najszybciej udaj się do serwisu MacWorks w Warszawie! Gwarantujemy, że nasi starannie wykwalifikowani serwisanci profesjonalnie zajmą się Twoim urządzeniem. Przy użyciu specjalistycznych narzędzi i oryginalnych podzespołów bez zbędnych komplikacji wymienią obudowę w iPhone 8 na nową! Dzięki temu Twój smartphone odzyska dawny blask i zwiększy swoją odporność na uszkodzenia podzespołów, które są ukryte we wnętrzu obudowy.

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple