Wymiana Baterii w iPhone 8

iPhone 8 wymiana baterii
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Wymieniamy baterię na nową oryginalną
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 3 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Mamy kilka opcji tej naprawy.
Różnią się one ceną, czasem naprawy oraz gwarancją.
Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się o szczegóły.

  22 506 50 12

  Jeśli iPhone 8 nie chce ładować baterii, może to być spowodowane różnymi czynnikami. Gdy pojawia się taki problem, podstawową czynnością przed-serwisową, powinno być dokładne sprawdzenie telefonu i współpracujących z nim akcesoriów. Przede wszystkim należy sprawdzić, czy kabel ładowania lightning nie jest uszkodzony – czy nie jest przetarty, nienaturalnie wygięty, lub czy wtyczki nie są wyrwane. Jeśli to kabel jest problemem – w serwisie MacWorks możesz kupić nowy! Ale jeśli problemem nie jest kabel, koniecznie sprawdź stan złącza ładowania w iPhone 8. Wyczyść je i przedmuchaj – często znajdują się w nim spore fragmenty kołtunów i kurzu, które skutecznie zatrzymują przepływ prądu z ładowarki do urządzenia. Ale jeśli nawet to nie pomoże, konieczna może być wymiana gniazda ładowania na nowe, aby telefon znów zaczął się ładować.

  Ale gdy iPhone 8 nie chce się ładować, problemem może być także uszkodzona bateria. To ona jest największym mankamentem współczesnych smartphonów, a także odpowiedzią na pytanie “Dlaczego mój iPhone 8 szybko się rozładowuje?”. Nowoczesne telefony są bardzo intensywnie użytkowane, przez co ich baterie codziennie są rozładowywane i ładowane do pełna – czasami nawet po kilka razy. Nie wpływa to pozytywnie na ich żywotność, przez co z czasem iPhone 8 działa na jednym ładowaniu o wiele krócej. Aby rozwiązać ten problem, konieczna może być wymiana baterii w iPhone 8 na nową.

  Lepiej nie robić tego samemu, ponieważ przy wymianie baterii przez osobę niedoświadczoną, można bardzo łatwo uszkodzić wyświetlacz. Dlatego gdy chcesz wymienić baterię w iPhone 8, najlepiej powierzyć to specjalistom z serwisu iPhone 8 MacWorks! Nasi doświadczeni i starannie wykwalifikowani serwisanci pomogą naprawić Twój smartphone i postawić słuszną diagnozę – należy wymienić baterię, czy może za wszystkie problemy odpowiada gniazdo ładowania. Bez względu na odpowiedź, nasi fachowcy poradzą sobie z każdą naprawą i sprawią, że Twój iPhone 8 będzie funkcjonował jak nowy!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple