Wymiana szybki iPhone 7

wymiana szybki iphone x
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”mobile” icon_size=”large”]Wymieniamy cały moduł wyświetlacza (Dotyk+LCD)
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalny ekran do iPhone 7
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Wymiana (szybka + ekran):  599 zł

  22 506 50 12

  iPhone 7 został tak skonstruowany, aby spełniał wszystkie, nawet najbardziej wyszukane, wymagania swoich użytkowników. Te kryteria spełnia także 4,7 calowy wyświetlacz Retina, zapewniający najlepsze możliwe odwzorowanie barw i niesamowicie wyraźny obraz. Niestety, nigdy nie można mieć wszystkiego, tak więc przy tworzeniu tego urządzenia projektanci musieli zgodzić się na pewne kompromisy. Smukła sylwetka iPhone 7 nie pozwoliła na zastosowanie szybki, która nie byłaby podatna na stłuczenia. Dlatego też najczęstszym problemem, z którym muszą zmagać się nasi serwisanci jest wymiana szybki w iPhone 7. Co istotne, siódma generacja smartphonów firmy Apple nie pozwala na wymianę jedynie zbitej szybki, ponieważ jest ona trwałe zespolona z odpowiadającym za prawidłowe przetwarzanie gestów digitizerem, a także wyświetlaczem. Ekran został zaprojektowany w ten sposób, aby zminimalizować jego grubość, a także wykluczyć ryzyko pojawienia się przebarwień i oddzielania się szybki od wyświetlacza. Jeśli więc ekran Twojego iPhone 7 uległ uszkodzeniu i przestał on reagować na dotyk, konieczna będzie wymiana szybki zaraz z wyświetlaczem na nowe.
  A gdzie najlepiej w Warszawie wymienić szybkę w iPhone 7? W Centrum lub w Wilanowie – w serwisie iPhone 7 MacWorks! Nasi skrupulatnie przeszkoleni technicy nie raz mierzyli się z takimi problemami, dzięki czemu masz pewność, że szybka w Twoim iPhone 7 zostanie wymieniona w pełni profesjonalnie. Zostaną przy tym wykorzystane tylko oryginalne podzespoły i wykwalifikowane narzędzia, dzięki czemu Twój smartphone będzie wyglądał jak nowy!

  Uwaga! Nie zalecamy wymiany szybki w iPhone 7 na własną rękę! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie “naprawy” rzadko kiedy kończą się sukcesem. Klienci często dostarczają nam rozłożone urządzenia, w których problemem jest nie tylko uszkodzony wyświetlacz, ale także zniszczone złącza na płycie głównej, które uniemożliwiają działanie nowego, sprawnego wyświetlacza. Dlatego jeśli chcesz mieć pewność, że wymiana szybki w Twoim iPhone 7 przebiegnie bez zarzutu, oddaj go do naprawy w serwisie MacWorks!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple