Wymiana przycisku home iPhone 7 Warszawa

iphone x wymiana tylnej klapki
  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalny przycisk iPhone
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 6 godzin

Zadzwoń aby otrzymać szczegółowe informację

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Wymiana przycisku home iPhone 7

Smartfony to z reguły w pełni dotykowe urządzenia mobilne, choć bez przycisków często nie mają prawa bytu. Apple tworzy telefony iPhone wyróżniające się bardzo dobrym działaniem funkcji dotykowej umożliwiającej komfortowe i wygodne korzystanie ze sprzętu. Smartfon wyposażony jest także w przyciski, a głównym z nich jest tak zwany “home”, umieszczony w dolnej, środkowej części wyświetlacza. Pełni on wiele praktycznych funkcji, w zależności od danego modelu. IPhone 7 to już dziesiąta generacja smartfonów od firmy Apple, która pierwszy raz pojawiła się na rynku w 2016 roku. Posiada design mocno zbliżony do starszego modelu iPhone 6s, lecz dostępny jest w aż sześciu wariantach kolorystycznych. Odcienie skierowane są zarówno do klientów o płci męskiej, jak i damskiej. IPhone 7 wyposażony został w nowy, pojemnościowy przycisk home. Do tej pory we wcześniejszych modelach służył on tylko i wyłącznie do szybkiego powracania do pulpitu oraz głównego menu. Dodatkowo, pełnił rolę elementu, który pozwalał na odblokowanie urządzenia. Nowy przycisk home w iPhone 7 został połączony z czytnikiem linii papilarny. To oznacza, że pozwala na niezwykle przemyślane i pomysłowe odblokowywanie smartfona za pomocą kciuka właściciela, co innowacyjne zapisane jest w telefonie.

Innowacyjny przycisk home w iPhone 7

Funkcja przycisku home w iPhone 7 przybiera zupełnie inne właściwości, wpływając na najwyższy poziom bezpieczeństwa smartfona. Jest to niezwykle nowatorskie rozwiązanie, przy którego tworzeniu wykorzystano innowacyjne technologie. Nie ma jednak elementów działających wiecznie, dlatego w związku z dużą częstotliwością użytkowania bądź upadkiem, przycisk home może ulec uszkodzeniu. Skutkuje to najczęściej zacinaniem się, brakiem możliwości powrotu do menu, całkowitym odmawianiem posłuszeństwa, a w przypadku iPhone 7 nawet uniemożliwieniem odblokowania telefonu. W modelu tym przycisk home pełni o wiele bardziej istotną i kluczową funkcję niż w starszych smartfonach od Apple. Wiele osób mogłoby się jednak zastanawiać, co zrobić, gdy dojdzie do uszkodzenia tak ważnego i innowacyjnego elementu? Nasz serwis MacWorks poradzi sobie z każdą usterką wszystkich urządzeń od firmy Apple! Niezależnie od zaawansowania danych elementów czy ich technologii, nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół w szybki, kompleksowy sposób dokona wymiany przycisku home w iPhone 7.

Postaw wyłącznie na profesjonalny serwis

Ten model smartfona od Apple wymaga wizyty w profesjonalnym serwisie z tego względu, że jest odpowiednio zaprogramowany. Wymiana przycisku home w iPhone 7 nie należy do najprostszych, jest wręcz niezwykle zaawansowana. Pomimo tego zdajemy sobie sprawę, że smartfon jest urządzeniem niezbędnym na co dzień, dlatego oferujemy usługi wykonywane w ekspresowym tempie przy gwarancji najwyższej jakości części i naprawy. Pierwszym etapem konsultacji w serwisie MacWorks w Warszawie jest darmowa diagnoza problemu, kolejnym już kompleksowa realizacja usługi. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby z naszego salonu klienci wychodzili tylko i wyłącznie zadowoleni, ciesząc się całkowicie nowym i odpowiednim działaniem swojego smartfona!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple