Wymiana obudowy iPhone 7

iphone x wymiana tylnej klapki
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalną obudowę iPhone
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 6 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Zadzwoń aby otrzymać szczegółowe informację

  22 506 50 12

  Wymiana obudowy iPhone 7

  Z pasją zajmujemy się urządzeniami marki Apple. Oferta naszego serwisu napraw skierowana jest do posiadaczy produktów tej firmy. Od wielu lat pracujemy ze sprzętem elektronicznym tego producenta i doskonale znamy się na wszystkich elementach budowy i działania urządzeń. Jednym z produktów, którym zajmujemy się na szeroką skalę, jest smartfon marki Apple, czyli iPhone. Prowadzimy szereg różnych napraw, które mogą być potrzebne poszczególnym klientom naszej firmy. Jedną z najczęściej wykorzystywanych usług jest wymiana obudowy iPhone 7. Estetyka, w jakiej jest wykonana dla wszystkich telefonów Apple, stała się niezwykle rozpoznawalna i kojarzona z marką, dlatego wszelkie skazy, pęknięcia czy rysy są niepożądane przez posiadacza iPhone’a. Warto zadbać o estetyczną prezencję swojego telefonu, mając na uwadzę, że ma służyć nam przez długi czas, istotne jest, aby wiedzieć, w jakim sprawdzonym miejscu możliwe jest skorzystanie z profesjonalnych usług naprawczych, w tym wymiany obudowy, a tym zajmuje się nasza firma MacWorks. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów.

  Konieczna wymiana obudowy w trosce o sprawny iPhone

  Pierwszym problemem, przez który myślimy o wymianie obudowy, jest aspekt estetyczny. Uszkodzenia mechaniczne telefonu takie jak upadek, mogą prowadzić do widocznego zarysowania, wgniecenia a nawet pęknięcia obudowy. Nieprzyjemnie jest korzystać z urządzenia, które w widoczny i odczuwalny sposób jest uszkodzone. Oprócz wpływu na komfort używania, cierpi także odczucie estetyczne. Na niepożądany wygląd iPhone’a ma także widoczne starcie się tyłu obudowy. Nie jest to niczym niezwykłym przy tak częstym korzystaniu z urządzenia. Jednak cały urok obudowy telefonu ukryty jest w logo jabłka, nie chcemy więc, aby przestało być widoczne. To również istotny powód do chęci skorzystania z naszej usługi wymiany. Pomijając walory estetyczne i nieatrakcyjny wygląd telefonu, pęknięcia i uszkodzenia obudowy iPhone mogą mieć niezwykle niekorzystny wpływ na funkcjonowanie całego urządzenia. Najważniejszą i najpotrzebniejszą funkcją obudowy jest ochrona i zabezpieczanie wnętrza telefonu, w którym znajdują się wszystkie części niezbędne do jego prawidłowego działania. Uszkodzenia i pęknięcia, które ignorujemy, mogą stać się przyczyną poważnych komplikacji w telefonie. Nie warto ryzykować o wiele trudniejszymi i zaawansowanymi problemami technicznymi, kiedy jedyne co wystarczy zrobić, aby ich uniknąć, jest wymiana obudowy iPhone 7 w naszym serwisie naprawy MacWorks.

  Jedyny taki serwis napraw

  Jesteśmy profesjonalnym serwisem napraw zajmujących się urządzeniami marki Apple. Zespół tworzy grono ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Do wszystkich powierzonych nam napraw podchodzimy sumiennie i starannie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakości. Nie dzieje się inaczej w ofercie wymiany obudowy iPhone. Mimo że czynność nie jest dla nas skomplikowana, zajmujemy się nią niezwykle dokładnie, ale także sprawnie, aby móc szybko oddać telefon w ręce naszych klientów. Proces wymiany zwykle trwa jedynie około 3 godzin. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli chcesz zadbać o prawidłowe funkcjonowanie smartfonów marki Apple. Jako specjaliści w tej dziedzinie technologii dołożymy wszelkich starań w świadczeniu każdej zleconej nam usługi.

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple