Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 Warszawa

iphone x wymiana tylnej klapki
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalne gniazdo ładowania iPhone
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 6 godzin

Zadzwoń aby otrzymać szczegółowe informację

  22 506 50 12

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 7

  IPhone 7 pojawił się po raz pierwszy na rynku we wrześniu 2016 roku i od razu cieszył się sporą popularnością na całym świecie. Był wyczekiwanym następcą modelu 6s o bardziej unowocześnionych i innowacyjnych rozwiązaniach. IPhone 7 to już dziesiąta generacja smartfonów stworzonych przez Apple. Na rynku dostępny jest w sześciu bardzo unikatowych i wyjątkowych wariantach kolorystycznych, wybranych specjalnie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Designem przypomina starszy model iPhone 6s, lecz posiada bardziej zmodyfikowane właściwości. “7” wyróżnia się odpornością na kurz i wodę, dzięki temu działanie jego części zyskuje dłuższą żywotność. Posiada najwyższej jakości aparat, który wyróżnia się innowacyjną funkcją wykonywania fotografii w słabszym oświetleniu. Zdjęcia zachwycają głębią, stabilnością i kolorami. W związku z nowymi możliwościami, które sprawią, że częstotliwość użytkowania smartfona stosunkowo wzrośnie, obciążona zostanie jego bateria. Ładowanie telefonu to bardzo ważna czynność w sprawie jego odpowiedniego działania. Jak często ładujemy swój telefon? To zależy od modelu, użytkowania oraz lat samego smartfona.

  Masz problem z ładowaniem iPhone’a 7? Zgłoś się do nas!

  Bateria dopiero zakupionego iPhone 7 zachwyci nas swoją funkcjonalnością i możliwościami. Z biegiem czasu zacznie się bardziej zużywać, co skutkuje koniecznością coraz częstszego ładowania. W dzisiejszych czasach telefony są urządzeniami mobilnymi o charakterze wielofunkcyjnym. Łączą w sobie funkcje zarówno komputera, laptopa, aparatu, telefonu, jak i radia. W związku z tym, bateria każdego dnia jest bardzo podatna na szybkie zużycie. Ładowanie telefonu odbywa się więc przynajmniej raz dziennie. Co zrobić kiedy ładowarka nagle nie reaguje na dane urządzenie i jego naładowanie jest niemożliwe? Jest to problem wynikający najczęściej z uszkodzenia gniazda ładowania. Przyczyną tej usterki jest w głównej mierze dostanie się do elementu zanieczyszczeń bądź po prostu duża częstotliwość użytkowania. Gniazdo ładowania jest częścią niezwykle podatną na uszkodzenia, ponieważ znajduje na samym dole konstrukcji. W związku z tym problemem zachodzącym u wielu użytkowników urządzeń Apple, nasz serwis MacWorks postanowił umieścić wymianę gniazda ładowania iPhone 7 w ofercie swoich usług.

  Rozwiązanie problemu ładowania w iPhone 7

  Dzięki szybkiej i kompleksowej realizacji pozwolimy całkowicie wyeliminować problem ładowania telefonu. W naszym serwisie, specjalizującym się w pogwarancyjnej naprawie wszystkich urządzeń od Apple, pracuje wykwalifikowany i doświadczony zespół, przed którym żaden model iPhone nie ma tajemnic! Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 przeprowadzana jest przez nas w sposób niezwykle precyzyjny oraz staranny, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. MacWorks gwarantuje profesjonalizm w każdej usłudze, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół zdaje sobie sprawę z tego, że smartfony są niezbędnym elementem codziennego funkcjonowania, dlatego dla Twojego iPhone’a 7 zapewniamy ekspresową wymianę gniazda ładowania, wykonywaną na miejscu w warszawskim serwisie.

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple