Wymiana Baterii iPhone 7

iPhone 7 wymiana baterii
  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalną Baterię do iPhone 7
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy
  • [kleo_icon icon=”dollar” icon_size=”large”]Cena: 349 zł

Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się o szczegóły.

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Bateria w urządzeniach mobilnych firmy Apple od zawsze stanowiła pewien problem. Jej czas działania na jednym ładowaniu był co najwyżej zadowalający, ale nigdy nie pozwalał na w pełni komfortowe korzystanie z telefonu, pozwalające na funkcjonowanie w pełni niezależne od zewnętrznego źródła zasilania. Firma z logo nadgryzionego jabłka jest świadoma problemów z niską żywnością swoich baterii, dlatego całkiem niedawno, wbrew wiedzy użytkowników, zaczęła systemowo obniżać wydajność swoich smartphonów, aby sprawić, żeby nie psuły się tak szybko. To działania jest odpowiedzią na częste pytania naszych klientów “Dlaczego mój iPhone 7 tak szybko się rozładowuje?”. Ale nie oszukujmy się – nikt, kto za kilka tysięcy złotych kupuje najnowszego iPhona, nie chce pogodzić się ze sztucznym obniżeniem wydajności urządzenia. Najbardziej skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest wymiana baterii w iPhone 7 na nową! Pomoże to odtworzyć dawną świeżość urządzenia, zwiększy jego wydajność i wydłuży czas możliwego ładowania bez podłączania do prądu.
Gdzie w takim razie najlepiej wymienić baterię w iPhone 7 na nową? Bez wątpienia w serwisie MacWorks w Warszawie – w lokalu w centrum lub w Wilanowie! Dla naszych doskonale wyszkolonych serwisantów taka naprawa nie będzie niczym trudnym. Przy pomocy oryginalnych podzespołów i profesjonalnego sprzętu bez zbędnych komplikacji wymienią baterię w Twoim iPhone 7 na nową, dzięki czemu telefon zacznie funkcjonować jak nowy! Odradzamy wykonywania tej naprawy samodzielnie, ponieważ wystarczy najmniejszy błąd, aby nieodwracalnie uszkodzić najważniejsze podzespoły tego smartphona i sprawić, żeby telefon stał się zupełnie bezużytecznym!
Ale czy wszystkie problemy związane z zasilaniem iPhone 7 muszą być spowodowane zniszczoną baterią? Nie! Czasami, gdy iPhone 7 nie chce się ładować, problemem może być uszkodzone lub zabrudzone gniazdo ładowania Lightning. Zanim oddasz nam swoje urządzenie do naprawy, sprawdź, czy gniazdo ładowania nie jest zapchane kurzem i innymi paprochami. Bardzo często to one blokują przepływ prądu z ładowarki do urządzenia, przez co iPhone 7 nie chce ładować baterii. Warto też sprawdzić, czy czy kabel ładowania nie jest uszkodzony – może być przetarty lub naderwany. Jeśli to on jest problemem, w naszym serwisie możesz kupić nowy przewód wysokiej jakości!
Ale jeśli żadna z tych czynności nie przynosi pozytywnego skutku, zapraszamy do serwisu MacWorks! Na miejscu zdiagnozujemy problem trapiący Twoje urządzenie i przeprowadzimy jego skuteczną naprawę!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple