Wymiana Wyświetlacza iPhone 6S w Warszawie

iphone 7 6 6s wymiana lcd
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”mobile” icon_size=”large”]Wymieniamy cały moduł wyświetlacza (Szybka+LCD)
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy Oryginalny ekran do iPhone 6S
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy!

Wymiana (szybka + ekran): 449 zł

  22 506 50 12

  Punkty Serwisowe MacWorks

  Warszawa - Centrum

  Al. Jana Pawła II 26, lok. C05

  Warszawa 00-133

  Pn-Pt: 10:00 – 19:00

  Sb: 10:00 – 14:00

  Warszawa - Wilanów

  ul. Obornicka 29, lok. C01

  Warszawa 02-953

  Pn-Pt: 10:00 – 18:00

  Sb: Nieczynne

  Nie ulega wątpliwości, że iPhone 6S nie był modelem tak rewolucyjnym jak jego poprzednik – iPhone 6 – ale i tak pobił wszelkie możliwe rekordy sprzedaży. Zaprojektowany został z równie wielką troską o nawet najmniejsze detale, ale mimo zastosowania tej samej obudowy, jego najważniejsze podzespoły zostały udoskonalone. Inżynierowie z Cupertino zamontowali w tym modelu lepszy procesor, aparat i baterię, a także – co może zaskakiwać – udoskonalony panel dotykowy. Wyświetlacz iPhona 6S został wzbogacony o technologię 3D Touch, która jest w stanie rozpoznawać siłę nacisku, który wywieramy na ekran, a następnie dostosowywać do tego określone funkcje systemowe.
  Niestety, projektantom firmy Apple nie udało się zwiększyć odporności iPhona 6S na uszkodzenia mechaniczne, przez co jest on równie częstym bywalcem serwisów, co jego poprzednik. Dotyczy to w szczególności ekranu w iPhonie 6S, który potrafi się stłuc w wyniku upadku z naprawdę niewielkiej wysokości. Uszkodzony wyświetlacz staje się bezużyteczny, ponieważ urządzenie momentalnie przestaje reagować na gesty dotykowe. Jest to spowodowane specjalną konstrukcją ekranu w iPhonie 6S, na którą zdecydowali się projektanci firmy z logo nadgryzionego jabłka. Tak naprawdę ekran w iPhonie 6S składa się z trzech nierozerwalnych elementów: wyświetlacza LCD (który pokazuje obraz), digitizera (który odpowiada za przetwarzanie dotyku i sprawne funkcjonowanie technologii 3D Touch) i szklanej szybki (która zabezpiecza pozostałe elementy). Powoduje to, że nawet w sytuacji, gdy uszkodzeniu ulegnie tylko jeden z tych elementów i tak trzeba będzie wymienić cały wyświetlacz w iPhonie 6S na nowy. Oczywistą wadą takiego rozwiązania są zwiększone koszty ewentualnego serwisowania, ale dzięki temu wyeliminowane zostaje ryzyko odklejania się wyświetlacza po jego naprawie czy też pojawianiu się na nim przebarwień i odblasków.
  Jeśli więc wyświetlacz w Twoim iPhonie 6S uległ uszkodzeniu, zachęcamy do wymiany ekranu w iPhonie 6S w Warszawie w serwisie MacWorks! Nie jest to łatwa naprawa, dlatego odradzamy wykonywanie jej na własną rękę. Niedoświadczone osoby podczas własnoręcznej próby wymiany wyświetlacza w iPhonie 6S bardzo często doprowadzają do uszkodzenia nowego ekranu, a nierzadko zdarzają się także sytuacje, gdy dochodzi do przypadkowego uszkodzenia płyty głównej w smartphonie. Dlatego jeśli musisz wymienić ekran w iPhonie 6S lepiej nie narażaj się na dodatkowe koszty, tylko od razu powierz swój telefon specjalistom z serwisu MacWorks!
  Dla zespołu naszych doświadczonych serwisantów taka naprawa nie będzie stanowiła żadnego problemu, ponieważ dokonywali jej już setki – jeśli nie tysiące – razy. Wymienią wyświetlacz w iPhonie 6S używając do tego specjalistycznych narzędzi, zastępując zniszczony element oryginalnym ekranem od firmy Apple lub najwyższej jakości zamiennikiem – to od Ciebie zależy, którego elementu użyją do naprawy! Na całą naprawę udzielamy 3 miesięcy gwarancji, abyś miał pewność, że wymiana ekranu w iPhonie 6S została przeprowadzona w pełni profesjonalnie i że Twój telefon nie zepsuje się od razu po przekroczeniu progu naszego serwisu.

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple