Wymiana szybki iPhone 6S w Warszawie

wymiana szybki iphone x
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”mobile” icon_size=”large”]Wymieniamy cały moduł wyświetlacza (Szybka+LCD)
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy Oryginalny ekran do iPhone 6S
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy!

UWAGA PROMOCJA!
Do wyczerpania zapasów
Wymiana (szybka + ekran): 449 zł

  22 506 50 12

  Punkty Serwisowe MacWorks

  Warszawa - Centrum

  Al. Jana Pawła II 26, lok. C05

  Warszawa 00-133

  Pn-Pt: 10:00 – 19:00

  Sb: 10:00 – 14:00

  Warszawa - Wilanów

  ul. Obornicka 29, lok. C01

  Warszawa 02-953

  Pn-Pt: 10:00 – 18:00

  Sb: Nieczynne

  iPhone 6S jest młodszym bratem bardzo udanego modelu, jakim był iPhone 6. Został wykonany z równie imponującą dbałością o detale i troską o najlepsze wrażenia użytkowe, nieporównywalne z urządzeniami konkurencyjnych firm. Konstruktorom firmy z Cupertino w tej samej obudowie udało się zmieścić lepsze i szybsze podzespoły – między innymi procesor, baterię, aparat, a także – co ciekawe – wyświetlacz. Mimo że wygląda tak samo i ma taką samą rozdzielczość jak ten z modelu 6, ekran iPhona 6S został wzbogacony o nowatorską technologię 3D Touch, która pozwala mierzyć siłę nacisku naszych dłoni na digitizer, co otwiera drogę do wprowadzenia nowych funkcjonalności do smartphona.
  Niestety, ulepszenie funkcjonalności ekranu w iPhonie 6S nie pociągnęło za sobą zwiększenia jego odporności na uszkodzenia. Szybka iPhona 6S jest równie podatna na stłuczenia jego w poprzednim modelu, przez co wystarczy upadek z niewielkiej wysokości lub przypadkowe uszkodzenie, żeby przedni panel w iPhonie 6S zaczął przypominać szklaną pajęczynę, która nie nadaje się do użytku. Nawet jeśli wyświetlacz wciąż będzie pokazywał obraz bez zarzutu, z telefonu i tak nie będzie się dało korzystać, a naprawa nie będzie należała do najłatwiejszych.
  Taki stan rzeczy jest spowodowany specyficzną konstrukcją iPhona 6. Inżynierowie firmy z logo nadgryzionego jabłka stworzyli ekran, którego wszystkie elementy są ze sobą na stałe połączone. Oznacza to, że wyświetlacz, digitizer (odpowiadający za prawidłowe funkcjonowanie dotyku i nowatorską technologię 3D Touch) i szklana szybka stanowią jeden element, przez co nawet jeśli uszkodzeniu ulegnie tylko jedna część i tak trzeba będzie wymienić pozostałe. Prawdą jest, że zwiększa to koszty wymiany szybki w iPhonie 6S, ale niweluje szansę na wystąpienie niechcianych efektów ubocznych wymiany dotyku w iPhonie 6S. Dzięki takiej konstrukcji wyświetlacz po wymianie nie zacznie się odklejać, ani nie zaczną się na nim pojawiać odblaski czy przebarwienia.
  Jednakże wymiana digitizera w iPhonie 6S nie jest procesem łatwym, dlatego lepiej powierzyć ją profesjonalistom. W serwisie MacWorks mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie wszelkich sprzętów firmy Apple. W bardzo krótkim czasie wymienimy szybkę iPhona 6S w centrum Warszawy lub w Wilanowie. Do naprawy użyją jedynie wyspecjalizowanych narzędzi, dlatego cały proces serwisowy przebiegnie bez najmniejszych trudności. Ekran, w zależności od Twojego życzenia, wymienią na oryginalny wyświetlacz dostarczona przez Apple lub na najwyższej jakości zamiennik. To wszystko razem sprawi, że po krótkiej wizycie w naszym serwisie Twój smartphone będzie wyglądał i działał jak nowo zakupiony!
  UWAGA! Nie zalecamy wymiany dotyku w iPhonie 6S na własną rękę, ponieważ taka “naprawa” przez niedoświadczone osoby zazwyczaj kończy się kosztowną porażką. O ile prawie każdemu udaje się rozebrać iPhona 6S na części, to mało kto potrafi złożyć go na nowo. Często trafiają do nas rozebrane urządzenia, których właściciele próbowali samodzielnie wymienić szybkę w iPhonie 6S. Niestety podczas wymiany przypadkowo uszkodzili płytę główną, a dodatkowo pogubili część mikroskopijnych śrubek, blaszek i taśm, przez co koszt naprawy ich telefonu wzrósł kilkukrotnie.
  Dlatego nie ryzyku. Jeśli chcesz wymienić digitizer w iPhonie 6S, koniecznie zgłoś się do naszego serwisu MacWorks!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple