Wymiana przycisku home iPhone 5s Warszawa

iphone x wymiana tylnej klapki
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalny przycisk iPhone
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 6 godzin

Zadzwoń aby otrzymać szczegółowe informację

  22 506 50 12

  Wymiana przycisku home iPhone 6s

  iPhone 6s to następca starszego modelu iPhone 6, który nawiązuje do jego designu i funkcjonalności. Smartfon dostępny jest w czterech oryginalnych wariantach kolorystycznych, wprowadzając tym samym na rynek nową, modną barwę – Rose Gold.

   

  Data polskiej premiery iPhone 6s przypadła na październik 2015 roku. Od samego początku smartfon cieszył się sporą popularnością i zainteresowaniem co sprawia, że nadal wielu użytkowników jest jego posiadaczami. W związku z tym specjalista od wszystkich urządzeń Apple jakim jest MacWorks nie mógł zapomnieć w swojej ofercie o kompleksowych usługach dla użytkowników iPhone 6s.

   

  Marka tworzy jedne z najbardziej nowoczesnych smartfonów, które zachwycają zarówno  płynnością działania, jak i znanym wszystkim, udoskonalanym designem. Mimo wszystko jednak, sprzęt od Apple nie może zagwarantować wiecznej żywotności. Tak jak każdy inny, ulega zużyciu bądź uszkodzeniom w wyniku niefortunnych zdarzeń jakimi są upadki czy zalania. W takich momentach na ratunek przybywa nasz serwis MacWorks, oferujący kompleksowe usługi m.in. dla iPhone 6s. Nie musisz więc zastanawiać się, czy uda Ci się naprawić przycisk. W MacWorks z pewnością będzie to możliwe.

  Wymiana przycisku home w MacWorks Warszawa

  Oferujemy szereg napraw poprzedzonych darmową diagnozą, przeprowadzoną przez nasz doświadczony zespół. Jedną z najczęściej wykonywanych przez nas napraw jest wymiana przycisku home, który stanowi jedyny element nie dotykowy w smartfonie. Znajduje się on na dolnym środku wyświetlacza i spełnia określoną rolę. Jedną z nich jest przede wszystkim włączanie i odblokowywanie telefonu za pomocą innowacyjnego rozwiązania od Apple, jakim jest Touch ID. Przycisk home wyposażony jest w czytnik linii papilarnych, co pozwala na bezpieczne i przemyślane odblokowywanie smartfona. Umożliwia to również zupełnie nową interakcję użytkownika z urządzeniem, zapewniającą szybkie przejście do menu czy szybki podgląd zdjęcia. Jest to funkcja, którą ceni sobie wielu użytkowników tego modelu smartfona od Apple.

   

  Przy wymianie przycisku home w iPhone 6s gwarantujemy najwyższy poziom precyzji, staranności i dokładności. Zachowujemy pełne bezpieczeństwo, tak by nie naruszyć żadnej innej części wewnątrz urządzenia. Umożliwiamy zarówno wymianę przycisku na miejscu, w naszym serwisie na terenie Warszawy, jak i naprawy na odległość, stworzone specjalnie z myślą o klientach z całej Polsce. Dzięki naszym kompleksowym usługom, każdy posiadacz urządzenia od Apple może liczyć na profesjonalną pomoc w przypadku usterki. Wymiana przycisku home iPhone 6s wykonywana jest ze wsparciem profesjonalnego sprzętu, co jeszcze bardziej podnosi jakość oferowanych przez nas usług.

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple