Wymiana Wyświetlacza iPhone 6 w Warszawie

 • Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • Wymieniamy cały moduł wyświetlacza (Szybka+LCD)
 • Montujemy Oryginalny ekran do iPhone 6
 • Od 2 godzin
 • Gwarancja 6 miesięcy!

Wymiana (szybka + ekran): 399 zł

  22 506 50 12

  Punkty Serwisowe MacWorks

  Warszawa - Centrum

  Al. Jana Pawła II 26, lok. C05

  Warszawa 00-133

  Pn-Pt: 10:00 – 19:00

  Sb: 10:00 – 14:00

  Warszawa - Wilanów

  ul. Obornicka 29, lok. C01

  Warszawa 02-953

  Pn-Pt: 10:00 – 18:00

  Sb: Nieczynne

  iPhone 6 znacząco różni się od swojego poprzednika – modelu 5S. Różnice między nimi są dostrzegalne niemal na każdej płaszczyźnie – iPhone 6 ma bardziej wydajne podzespoły, lepszy aparat, nową obudowę i większy, 4,7 calowu ekran (pierwszy taki wyświetlacz zastosowany w konstrukcji urządzenia firmy Apple). Jest urządzeniem na swój sposób nowatorskim, ale niestety nie rozwiązuje odwiecznego problemu użytkowników smartphonów, czyli łatwo pękających szybek chroniących wyświetlacz.
  Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to najprawdopodobniej ekran w Twoim iPhone 6 uległ nieszczęśliwemu uszkodzeniu. Spadł z dużej wysokości, mocno o coś uderzył lub coś twardego uderzyło o niego. Jeśli miałeś szczęście, uszkodzeniu uległa tylko szybka (z odpowiadającym za przetwarzanie dotyku digitizerem), a jeśli nie, to uszkodzony został cały wyświetlacz. Pękł, rozlał się lub po prostu przestał wyświetlać obraz, nawet jeśli nie widać zewnętrznych oznak uszkodzenia (czasami nawet szybka może pozostać nienaruszona!)
  Jeśli chcesz móc dalej korzystać ze swojego telefonu, konieczna będzie wymiana ekranu w iPhone 6 na nowy i wolny od wad. Nie zalecamy robienia tego na własną rękę, ponieważ przypadkowo można bardzo łatwo uszkodzić telefon. Wystarczy niewłaściwie podłączyć jeden element, aby nieodwracalnie unieruchomić urządzenie i sprawić, że jego naprawa nawet w profesjonalnym serwisie będzie zupełnie nieopłacalna.
  Co więcej, ekran w iPhonie 6 jest tak skonstruowany, że wyświetlacz i chroniąca go szybka tworzą jeden, nierozerwalny element. Zapobiega to rozklejaniu się wyświetlacza po naprawie, a także uniemożliwia pojawianie się przebarwień i odprysków na nowo wymienionym ekranie. Niestety, taka budowa uniemożliwia wymianę jedynie uszkodzonego elementu, a wymusza od razu wymianę całego ekranu w iPhonie 6 na nowy.
  Gdzie w takim razie najlepiej w Warszawie wymienić wyświetlacz w iPhone 6? Bez dwóch zdań w serwisie MacWorks w centrum lub w Wilanowie. Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu sprzętu firmy z Cupertino, więc wymiana ekranu w Twoim iPhonie 6 nie przysporzy im najmniejszych trudności. Naprawy dokonają przy użyciu wyspecjalizowanego sprzętu i najwyższej jakości podzespołów (zarówno oryginalnych wyświetlaczy od firmy Apple jak i bardzo dobrych zamienników – tu wybór należy do Ciebie), dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój smartphone po wymianie wyświetlacza będzie wyglądał i sprawował się bez zarzutu. A nawet gdyby coś miało pójść nie tak, w serwisie MacWorks dajemy Ci 3 miesiące gwarancji na dokonaną naprawę!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©2022 MacWorks Warszawski serwis Apple

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?