Wymiana szybki iPhone 6 w Warszawie

wymiana szybki iphone x
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”mobile” icon_size=”large”]Wymieniamy cały moduł wyświetlacza (Szybka+LCD)
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy Oryginalny ekran do iPhone 6
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy!

UWAGA PROMOCJA!
Do wyczerpania zapasów
Wymiana (szybka + ekran): 499 299 zł
Wymiana (szybka + ekran) + Bateria: 399 zł

  22 506 50 12

  Punkty Serwisowe MacWorks

  Warszawa - Centrum

  Al. Jana Pawła II 26, lok. C05

  Warszawa 00-133

  Pn-Pt: 10:00 – 19:00

  Sb: 10:00 – 14:00

  Warszawa - Wilanów

  ul. Obornicka 29, lok. C01

  Warszawa 02-953

  Pn-Pt: 10:00 – 18:00

  Sb: Nieczynne

  iPhone 6 był urządzeniem na swój sposób nowatorskim. Telefon zaprezentowany pod koniec 2014 roku zrywał z dotychczasową stylistyką firmy z logo nadgryzionego jabłka. Po raz pierwszy w historii Apple wprowadził smartphone z wyświetlaczem w rozmiarze 4,7 cala i coraz bardziej oddalał się od zasad kreowanych latami przez założyciela marki – Steve’a Jobsa.
  iPhone 6 został zaprojektowany z troską o najmniejsze detale, a wykonany z dwóch szlachetnych materiałów – szkła i aluminium. Ten drugi materiał modeluje sylwetkę urządzenia i mimo że jest dosyć delikatny, bardzo trudno jest doszczętnie go uszkodzić. Tego samego nie można powiedzieć o szkle, które pokrywa cały przedni panel iPhone 6 i jest niezmiernie podatne na uszkodzenia. Wystarczy przypadkowy upadek z naprawdę niewielkiej wysokości, aby doszczętnie rozbić szybkę w iPhonie 6 i sprawić, żeby telefon przestał nadawać się do codziennego użytku.
  Co istotne, inżynierowie z Cupertino zaprojektowali ekran, którego wszystkie elementy są ze sobą nierozerwalnie połączone. Wyświetlacz, szklana szybka i digitizer (który odpowiada za przetwarzanie dotyku) tworzą jeden element. Oznacza to, że chcąc wymienić szybkę w iPhonie 6, zachodzi konieczność wymiany całego ekranu – nawet w sytuacji, gdy sam wyświetlacz sprawuje się bez zarzutu. Taka konstrukcja sprawia, że co prawda wymiana dotyku w iPhonie 6 kosztuje więcej niż w konkurencyjnych modelach, ale za to zostaje wyeliminowana możliwość pojawiania się skutków ubocznych wymiany digitizera w iPhonie 6 – wyświetlacz na pewno nie będzie się odklejać, nie będą pojawiały się na nim przebarwienia i odpryski.
  Jeśli więc ekran w Twoim iPhonie 6 został uszkodzony i musi zostać wymieniony, serdecznie zapraszamy do wizyty w serwisie MacWorks. Zespół naszych wykwalifikowanych serwisantów wymieni szybkę w iPhonie 6 w centrum Warszawy lub naszym lokalu w Wilanowie. Naprawy dokonają używając do tego jedynie specjalnie stworzonych narzędzi i nowych podzespołów najwyższej jakości – zarówno oryginalnych wyświetlaczy jak i bardzo dobrych zamienników. To od Ciebie zależy, jaki ekran będziesz chciał zamontować w swoim iPhonie 6.
  UWAGA! Jeśli nigdy nie wymieniałeś szybki w iPhonie 6, ale chcesz odrobinę zaoszczędzić na naprawie, lepiej nie ryzykuj i nie próbuj wymieniać dotyku w iPhonie 6 samodzielnie! Jest to proces bardzo skomplikowany i łatwo popełnić błąd, w wyniku którego jeszcze mocniej uszkodzisz swojego iPhone 6. Do naszego serwisu nieraz trafiały urządzenia po nieskutecznych, samodzielnych próbach naprawy. Wtedy doprowadzenie takiego telefonu do dobrego stanu jest trudniejsze, trwa dłużej i jest o wiele droższe.
  Jeśli więc szybka w Twoim iPhonie 6 jest zniszczona, koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem, a my doprowadzimy Twój smartphone do stanu sprzed uszkodzenia.

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple