Wymiana szybki iPhone 6 Plus

wymiana szybki iphone x
  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”mobile” icon_size=”large”]Wymieniamy cały moduł wyświetlacza (Szybka+LCD)
  • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy Oryginalny ekran do iPhone 6 Plus
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy!

Wymiana (szybka + ekran): 449 zł

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Punkty Serwisowe MacWorks

Warszawa - Centrum

Al. Jana Pawła II 26, lok. C05

Warszawa 00-133

Pn-Pt: 10:00 – 19:00

Sb: 10:00 – 14:00

Warszawa - Wilanów

ul. Obornicka 29, lok. C01

Warszawa 02-953

Pn-Pt: 10:00 – 18:00

Sb: Nieczynne

iPhone 6 Plus był pierwszym tak dużym urządzeniem firmy Apple. 5,5 calowy wyświetlacz był dla fanów marki olbrzymim zaskoczeniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ekran w poprzednim flagowym produkcie firmy z logo nadgryzionego jabłka, czyli iPhonie 5S, był o 1,5 cala mniejszy. Wymusiło to na projektantach z Cupertino opracowanie zupełnie nowej konstrukcji dla tego urządzenia i postawiło przed wyzwaniem, jakim było wyrobienie iPhonowi 6 Plus nowej, wiodącej pozycji na rynku mobilnym. Teraz już wiemy, że eksperyment się udał, a modele “Plus” są bardzo chętnie kupowane przez fanów marki.
iPhone 6 Plus został wykonany i zaprojektowany z troską o najdrobniejsze detale. Tworząc smartphone wykonany ze szlachetnych materiałów projektanci chcieli, aby urządzenie to było jak najbardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych. Niestety, o ile aluminiowa obudowa stanowi solidną ramę dla wszystkich podzespołów, o tyle ogromny przedni panel jest bardzo wrażliwy na uszkodzenia.
Tafla szkła ochraniająca wyświetlacz nie potrzebuje wiele, aby pokryć się siatką pęknięć. Wystarczy niegroźnie wyglądający upadek i szczypta pecha, aby pęknięta szybka iPhona 6 Plus skutecznie uniemożliwiła korzystanie z telefonu. Wtedy konieczna będzie wymiana szybki w iPhonie 6 Plus, ale to nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.
Projektanci z Apple, tworząc ekran do iPhona 6 Plus postanowili połączyć wszystkie jego elementy w jedną, nierozerwalną całość. Oznacza to, wyświetlacz, odpowiadający za obsługę gestów digitizer i szkiełko chroniące wyświetlacz są ze sobą ściśle połączone i w razie usterki tylko jednego z nich, i tak trzeba będzie wymienić cały przedni panel. Mimo że taka konstrukcja przekłada się na większe koszty wymiany szybki w iPhonie 6 Plus, rozwiązanie to ma też swoje zalety. Dzięki temu nie ma ryzyka, że po naprawie ekran zacznie odklejać się od ramki, nie zaczną pojawiać się przebarwienia, a digitizer nie zacznie się gubić.
Gdzie w takim razie najlepiej wymienić szybkę w iPhone 6 Plus w Warszawie? W serwisie MacWorks w centrum lub w Wilanowie! Nasi zawodowi serwisanci praktycznie codziennie zmagają się z wymianą wyświetlacza w iPhonie 6 Plus, więc mają już w tym ogromne doświadczenie. Robią to perfekcyjnie, a na dodatek naprawy dokonują tylko przy użyciu wysokiej klasy narzędzi. Ekran, w zależności od Twojego życzenia, mogą wymienić na oryginalny podzespół prosto od Apple lub na zamiennik najwyższej jakości. W obu przypadkach wymiana szybki w iPhonie 6 Plus przebiegnie szybko i bezproblemowo, a dodatkowo udzielimy 3 miesięcy gwarancji na naszą usługę.
UWAGA! Nasze doświadczenie pokazuje, że zdecydowana większość samodzielnie dokonywanych napraw kończy się porażką. Często za wymianę szybki w iPhonie 6 Plus biorą się osoby nie mające nawet najmniejszego pojęcia o elektronice, w wyniku czego doprowadzają do jeszcze większych – i bardziej kosztownych! – uszkodzeń telefonu.
Dlatego lepiej jest nie ryzykować takiej sytuacji, więc jeśli potrzebujesz wymienić szybkę w iPhonie 6 Plus, koniecznie skorzystaj z usług serwisu MacWorks!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple