iPhone 13 mini

2022 iphone13 mini colors e1665838730224

Pojemność: 128 GB, 256 GB, 512 GB
Rok wprowadzenia na rynek: 2021
Numery modelu: A2482 (Stany Zjednoczone), A2631 (Kanada, Japonia, Meksyk, Arabia Saudyjska), A2634 (Chiny kontynentalne, Hongkong, Makau), A2635 (Armenia, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Rosja), A2633 (inne kraje i regiony)
Kolory: (PRODUCT)RED, księżycowa poświata, północ, niebieski, różowy, zielony

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 13 mini

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)


  Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

  Zadzwoń do nas

  +48 573 988 666, +48 22 506 50 12

  lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

  Profesjonalna naprawa Macbooka w Poznaniu

  Urządzenia elektroniczne stanowią dość istotny element życia współczesnego człowieka. Dla jednych najważniejszym wyposażeniem będzie nowoczesny smartphone, inni z kolei nie wyobrażają sobie dnia bez podręcznego laptopa. Marka Apple od początku swojej działalności stawia na innowacyjność. Stylowe urządzenia przykuwają uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, kompaktowymi rozmiarami i wyjątkowym designem, którego na próżno szukać wśród konkurencyjnych ofert. Mimo upływu lat sprzęt sygnowany charakterystycznym jabłkiem wciąż pozostaje bardzo wydajny, nawet jeśli nie jest najnowszym modelem iPhone. Nasz serwis Apple dla klientów w Poznaniu potrafi przywrócić do sprawności niemal każdy model tych stylowych urządzeń. Stawiamy na jakość i profesjonalizm, podchodzimy do każdego zlecenia wielozadaniowo. Działając według ściśle określonego planu, realizujemy zlecenie niezwykle szybko i efektywnie, co bezpośrednio przekłada się na satysfakcję naszych klientów. Realizujemy naprawę iPhone, Macbooków, iPodów, iMaców i innych urządzeń użytkowników mieszkających w Poznaniu i okolicach, jednakże nie ograniczamy się do konkretnych przestrzeni. Działając kompleksowo, możemy sobie pozwolić na stały rozwój naszego serwisu, dlatego z powodzeniem oferujemy usługi na terenie całego kraju, gwarantując jakość, pewność i solidność. Dodatkowym atutem naszej działalności są atrakcyjne ceny, co w przypadku napraw pogwarancyjnych jest jednym z wyznaczników naszej korzystnej oferty.

  Naprawa Apple na terenie Poznania

  Przystępne ceny, elastyczność i skuteczność serwisu Apple na terenie Poznania, to nasze nie jedyne atuty. Największą wartością oferty jest zespół profesjonalistów. Fachowcy, którzy znają sprzęt Apple, z łatwością poradzą sobie z każdą usterką niezależnie od skomplikowania i stanu sprzętu. Ponadto niezależnie czy problem leży w naprawie najnowszego Macbooka klienta z Poznania, czy nieco starszej wersji iMaca, zawsze realizujemy usługi z dbałością o każdy szczegół. Kompleksowa diagnostyka i wycena naprawy gwarantują naszym klientom możliwość podjęcia swobodnej decyzji. W naprawach sprzętu Apple oprócz szybkości równie ważne jest wykorzystanie odpowiednich części. Ich kompaktowy rozmiar, lekkość i niesamowity design skrywa w sobie skomplikowane podzespoły, których naprawa w domowych warunkach może skończyć się całkowitym uszkodzeniem sprzętu. Nasz zespół oprócz wiedzy i doświadczenia gwarantuje dobór odpowiednich narzędzi, które rozprawią się z najbardziej uciążliwymi usterkami. W przypadku Macbooków częstym problemem, z którymi borykają się nasi klienci, jest zalanie sprzętu lub uszkodzenie obudowy. Realizujemy również naprawy związane z oprogramowaniem lub wymianą poszczególnych zespołów. Sytuacje te zazwyczaj związane są z długością eksploatacji sprzętu lub z obciążeniem wynikającym ze skomplikowanych działań wykonywanych w profesjonalnych warunkach, na przykład wśród grafików. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od poziomu trudności błyskawicznie poradzimy sobie z naprawą.

  Nasi klienci mogą liczyć na naprawy pogwarancyjne realizowane:
  – szybko,
  – skutecznie,
  – profesjonalnie,
  – kompleksowo,
  – tanio.

  Serwis Apple w Poznaniu to oferta skierowana do wszystkich pasjonatów sprzętu od cenionego na całym świecie producenta. Skomplikowana budowa poszczególnych segmentów stanowi dla nas wyzwanie, jednakże jesteśmy w stanie się go podjąć i zrealizować zlecenie zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jesteśmy przekonani, że nasze podejście sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników sprzętu Apple.

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple