Odzyskiwanie danych z dysków HDD i SSD

HDD1


  Umów się na darmową diagnozę, wycenę lub kosultację w wygodnym dla Ciebie czasie.

  Zadzwoń do nas

  22 506 50 12

  lub Podaj swój numer, a oddzwonimy

  „Użytkownicy dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą ją robić” – te słowa nieustannie powtarzamy wszystkim odwiedzającym nasz serwis MacWorks w Warszawie z prośbą o odzyskane ich ultraważnych danych, czyli dokumentów, zdjęć, filmów i wielu innych.

  To przysłowie już na stałe zadomowiło się w dzisiejszych czasach, era dysków twardych (HDD) i trochę nowszych pamięci flash (SSD) trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, że przez najbliższe kilka, a nawet kilkadziesiąt lat, cokolwiek w tej kwestii się zmieni. Pracujemy na naszych MacBookach, laptopach, komputerach stacjonarnych, a nawet smartfonach, zapisujemy w ich pamięci niezliczone ilości ważnych dla nas danych bardzo często zapominając, że tak jak teczka z dokumentami może się gdzieś zapodziać, tak i pamięć naszych urządzeń może ulec awarii. Oczywiście częste kopie zapasowe rozwiązują wszelkie problemy z tym związane, ale często o niej nie pamiętamy, wciąż odkładamy na później jej utworzenie, albo po prostu nie zdążymy jej wykonać.

  Urządzenia elektroniczne, na których cały czas pracujemy, w większości są mobilne, a to oznacza, że zabieramy je ze sobą w różne, często nieprzyjazne dla nich miejsca. Bardzo łatwo wtedy o wypadek taki, jak chociażby zalanie MacBook’a, upadek iPhone’a, czy przegrzanie się laptopa. Pamiętajmy, że komputery stacjonarne również nie są w pełnie bezpieczne, może i stoją cały czas w jednym miejscu, ale awaria w sieci elektrycznej bloku lub domu przez nas zamieszkiwanym, przecież może się zdarzyć każdemu lub zwyczajnie nasz dysk osiągnie maksimum swojej wytrzymałości odmawiając posłuszeństwa.

  Bez względu na powody utraty, albo utrudnionego dostępu do swoich danych serwis MacWorks w Warszawie jest w stanie nie tylko naprawić Twoje urządzenie, ale przede wszystkim, gdy naprawa będzie niemożliwa lub nieopłacalna, albo jeśli uznasz, że istotne są dla Ciebie tylko dane, bez problemu możemy je odzyskać. Wyspecjalizowany personel naszych serwisantów posługujący się profesjonalnym sprzętem wyciągnie Twoje dokumenty i inne ważne pliki z niemal każdego urządzenia, nawet z telefonu iPhone, gdzie jest to zadanie arcytrudne, lecz jak najbardziej wykonalne dla ekipy z MacWorks. Nie zawsze usterka nośnika danych musi oznaczać definitywny koniec, zapewniamy, że nasi technicy dokonają prawdziwych cudów, by zobaczyć uśmiech na Twojej twarzy, dlatego jak najszybciej zajrzyj do MacWorks w Warszawie i pamiętaj, że nie ma dla nas napraw niemożliwych do wykonania.

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple