Wymiana Baterii w MacBook Air

  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza
    (sprawdzamy żywotność baterii, ilość cykli, złośliwe oprogramowanie)
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Krótki czas naprawy (od kilku godzin)
  • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Oryginalny kontroler zasilania
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 3 miesiące

Zadzwoń do nas w celu wyceny lub kosultacji!
[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Gdzie wymienisz baterie w Macbook Air

Warszawa - Centrum

Al. Jana Pawła II 26, lok. C05

Warszawa 00-133

Pn-Pt: 10:00 – 19:00

Sb: 10:00 – 14:00

Warszawa - Wilanów

ul. Obornicka 29, lok. C01

Warszawa 02-953

Pn-Pt: 10:00 – 18:00

Sb: Nieczynne

MacBooki Air to świetne urządzenia, wyróżniające się znakomitą jakością wykonania, mobilnością i wydajnością – a to wszystko oferują za niewygórowaną cenę. Mają wszystko, czego typowy użytkownik wymaga od komputera i spełniają wszystkie jego wymagania z nawiązką. Na początku charakteryzują się także bardzo wytrzymałą baterią, która z czasem niestety zaczyna się zużywać i staje się coraz mniej wytrzymała. Nie jest to na szczęście jedynie przypadłość laptopów od firmy Apple, ponieważ wszystkie nowoczesne urządzenia obarczone są tym samym problemem.
Jeśli więc Twój MacBook Air nie włącza się bez podpięcia do ładowania, czy też po prostu jego bateria rozładowuje się w mgnieniu oka, oznacza to, że konieczna będzie wymiana baterii w MacBooku Air. Nie musisz spisywać swojego komputera na straty i wymieniać go na nowszy model, ponieważ stosunkowo prosta i tania naprawa będzie w stanie postawić go na nogi.
Wymiana baterii w MacBooku Air – zarówno 11 calowym jak i 13 calowym – nie należy do najtrudniejszych napraw, ale jest bardzo czasochłonna i wymaga ogromnego skupienia. W końcu przy kontakcie z prądem zawsze coś może pójść nie po naszej myśli i doprowadzić do niechcianej usterki. Dlatego zamiast próbować wymieniać baterię w MacBooku Air na własną rękę, lepiej powierz to profesjonalistom z serwisu MacWorks!
Dla nas wymiana baterii w MacBooku 11 i MacBooku 13 to chleb powszedni. Dokonywaliśmy tej naprawy już setki – jeśli nie tysiące – razy, więc naprawa Twojego urządzenia nie będzie dla nas niczym skomplikowanym. Dokonamy się używając do tego najwyższej jakości narzędzi i zachowamy szczególną ostrożność podczas rozbierania i ponownego składania MacBooka Air.
Zostawiając swój komputer w serwisie MacWorks masz 100% pewności, że wymiana baterii w MacBooku Air zostanie przeprowadzona w pełni profesjonalnie, a po naprawie Twój komputer zacznie działać jak nowy! Już więcej nie będziesz musiał wszędzie zabierać ze sobą ładowarki!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple