naprawa ipad 2017-2018
[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#fcfba8″]

Kurier w Warszawie

100 50 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”truck” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Odbiór przez kuriera w Warszawie” position=”center” icon_color=”#f678ff”]

Kurier okolice Warszawy

199 100 zł w dwie strony

[kleo_icon icon=”dropbox” icon_size=”2x” tooltip=”popover” tooltip_position=”top” tooltip_title=”Paczkomaty inPost” position=”center” icon_color=”#f44168″]

Paczkomaty inPost cała Polska

30 zł w dwie strony

Serwis iPad 2017/2018 w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa Twojego iPada

 • Darmowa diagnoza przy naprawie
 • Bezpeczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
 • Krótki czas naprawy (24 godziny)
 • Części najwyższej jakości  (oryginały lub zamienniki)
 • Gwarancja od 3 do 12 miesiący*
[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

Naprawa iPad Warszawa Wilanów, Centrum

W warszawskim Wilanowie, a również w Centrum Warszawy znajduje się serwis iPad MacWorks, który wyróżnia się świetnym podejściem do klienta, najlepszymi fachowcami i specjalistycznymi narzędziami dla naprawy iPad. W szerokiej ofercie naszych usług znajduję się między innymi naprawa tabletów firmy Apple czyli iPadów. Mamy duże doświadczenie w pracy z produktami tej firmy, więc możemy zagwarantować, że świadczone przez nas usługi są wykonywane w najszybszym możliwym czasie, aby mogli Państwo znów cieszyć się działaniem swojego iPada.

Wymiana szybki iPad

Najczęściej zgłaszanym przez użytkowników iPada problemem jest pęknięta szyba. Niestety szkło, z którego  jest wykonany digitizer nie należy do najwytrzymalszych, więc nawet niewielki upadek może grozić pęknięciem, co wpływa nie tylko na wygląd urządzenia, ale często również na jakość jego działania.
Samodzielna wymiana szybki może wydawać się prosta, ale zważając na skomplikowaną budowę urządzenia, nie polecamy robić tego w domu. W serwisie MacWorks możemy zagwarantować Państwu ogromne doświadczenie naszych fachowców, którzy sprawnie wymienią zbitą szybkę w iPad bez obaw, że może dojść do dalszych uszkodzeń.

Wymiana ekranu iPad

Apple w produkcji swoich tabletów używa wyświetlaczy, które wyróżniają urządzenie doskonałą jakością obrazu. Niestety zdarzają się wypadki, które uniemożliwiają użytkownikowi cieszenie się z tych zalet urządzenia. Poważny upadek może grozić rozbitym ekranem w iPad, co poważnie utrudnia lub nawet uniemożliwia korzystanie z tabletu.
Wymiana ekranu wymaga specjalistycznych narzędzi, które pozwolą na delikatny demontaż LCD. W zaciszu domowym nie dysponujemy tak dobrymi narzędziami, więc szczerze odradzamy samodzielne próby naprawy, które mogą grozić tylko pogorszeniem stanu iPada. Fachowcy MacWorks oprócz specjalistycznych narzędzi mają również ogromne doświadczenie, więc bez problemu poradzą sobie z wymianą wyświetlacza w iPad.

Wymiana baterii iPad

Do MacWorks często zgłaszają się klienci, którzy skarżą się na wyraźne skrócenie czasu pracy urządzenia. W 90% przypadków możemy od razu ustalić, że jest to spowodowane zepsuciem akumulatora, który jest źródłem zasilania w iPad.
Powodem uszkodzonej baterii w iPad może być przede wszystkim zużycie. Przeważnie akumulator w iPad służy około roku przy założeniu odpowiedniego eksploatowania urządzenia, oczywiście nie jest to regułą i czas „życia” baterii jest zależny od wielu czynników. Złe użytkowanie, czasem zbyt długie i zbyt częste ładowanie może wyraźnie pogorszyć możliwości magazynowania energii przez akumulator. Jednakże nawet po upadku lub zalaniu możemy też zauważyć, że bateria nie działa odpowiednio.
Co wtedy należy zrobić? Zapraszamy do MacWorks, tu nasi specjaliści wyręczą Państwa w skomplikowanym procesie wymiany baterii w iPad. Gwarantujemy, że zrobimy to przy użyciu oryginalnej części zamiennej, która pozwoli Państwu jeszcze przez długi czas cieszyć się działaniem urządzenia.

Wymiana obudowy iPad

Obudowa w iPad jest zrobiona z aluminium, który oprócz ładnego wyglądu ma jedno o wiele ważniejsze zadanie, czyli chronienie delikatnych części wewnętrznych urządzenia. Niestety przy upadku zdarza się, że na obudowie pojawia się wiele wgnieceń lub po prostu pęka. Wszelkie uszkodzenia obudowy w iPad odsłaniają części wewnętrzne na kolejne uszkodzenia i wilgoć, ale również mogą same zniszczyć niektóre elementy tabletu.
Jeśli korpus jest pęknięty, zauważamy zwykle również pęknięcie szyby i ekranu w iPad. W tym wypadku zapraszamy do Wilanowa lub Centrum Warszawy, gdzie są punkty serwisowe MacWorks. Nasi pracownicy zdiagnozują wszystkie szkody wyrządzone przez upadek iPada i je naprawią lub wymienią uszkodzone części. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami, które pozwalają na delikatny demontaż korpusu tabletu bez obawy o uszkodzenie kolejnych jego elementów. Gwarantujemy również, że wszystkie wymiany są przeprowadzane przy użyciu oryginalnych części zamiennych, co gwarantuje, że działanie iPad’a będzie równie dobre, jak przed wypadkiem.

Wymiana aparatu głównego i przedniego iPad

Czasem zdarza się, że użytkownik zauważa złe działanie aparatu, zdjęcia są nieostre, rozmazane, wyraźnie gorszej jakości niż powinny. Świadczy to o uszkodzeniu kamery w iPad. Dla niektórych może to nie być duża przeszkoda, jeśli nie używają aparatu, ale dla wielu jest to usterka, która bardzo obniża atrakcyjność urządzenia.
Jeśli spostrzegli Państwo zepsuty aparat główny lub przedni w iPad, zapraszamy do serwisu MacWorks. Przygotowaliśmy tu wiele oryginalnych części zamiennych, które zapewnią Państwo przywrócenie dobrego działania urządzenia. Nasi fachowcy dysponują specjalistycznymi narzędziami i ogromnym doświadczeniem, co pozwala im wykonywać naprawy w jak najkrótszym czasie, by nie pozbawiać Państwa iPad’a na zbyt długo.

Wymiana przycisku home iPad

Przycisk home jest przyciskiem niezbędnym do poprawnego używania tabletu. Niestety przycisk ten ulega zużyciu, może też zostać zniszczony przez upadek lub przedostającą się pod obudowę wilgoć. Wymiana przycisku home w iPad jest wtedy jedynym wyjściem, które umożliwi dalsze używanie urządzenia.
Samodzielna wymiana przycisku stanowi ogromne wyzwanie dla niedoświadczonej osoby, dlatego zalecamy przyniesienie iPad’a do serwisu MacWorks, gdzie nasi specjaliści szybko i sprawnie wymienią uszkodzoną część na nowy i oryginalny przycisk.

iPad nie ładuje się

Często klienci zgłaszają się do nas i mówią, że ich iPad się nie ładuje. Co wtedy możemy Państwu zaproponować? Pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie ładowarki, możliwe że kabel uległ uszkodzeniu i nie przewodzi energii do urządzenia.
Jeśli zyskamy pewność, że przewód jest w porządku, przechodzimy do kroku drugiego, czyli sprawdzenia czystości gniazda zasilania. Istnieje możliwość, że gniazdo zostało zabrudzone i wystarczy je wyczyścić na przykład cienką igłą. Jeśli obawiają się Państwo zrobić to sami, zapraszamy do MacWorks, gdzie nasi fachowcy poddadzą gniazdo kompleksowemu czyszczeniu upewniając się, że potem będzie działać, jak należy.
Jeśli dwa powyższe kroki nie zniwelowały problemu, pozostaje tylko zgłosić się do serwisu, ponieważ oznacza to, że gniazdo ładowania zostało uszkodzone i wymaga wymiany.

Wymiana gniazda ładowania iPad

Gniazdo ładowania jest wrażliwą częścią w iPadzie, wystawione zostaje na wilgoć, zabrudzenia i nieodpowiednie eksploatowanie, co może sprawić, że po jakimś czasie przestaje działać prawidłowo. Czasem zdarza się, że gniazdo zostaje uszkodzone przez najzwyklejsze spięcie.
Jednakże nie zważając na powód awarii, oczywistym jest, że trzeba wymienić gniazdo ładowania, jeśli chcą Państwo dalej korzystać z tabletu. Wymiana gniazda zasilania nie jest prostą sprawą, dla osoby niedoświadczonej wszelkie ingerencje we wnętrze urządzenia stwarza zagrożenie uszkodzenia delikatnych części. Dlatego też zapraszamy do MacWorks, nasi specjaliści dysponują zarówno ogromnym doświadczeniem i znajomością budowy iPad’a, a także odpowiednimi narzędziami, które są niezbędne do naprawy.
Gwarantujemy, że używamy oryginalnych części zamiennych, które wyraźnie przedłużają działanie iPad’a.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple