apple watch funkcje

Wymiana Apple Watch 5 generacji

na nowy przez Apple bez utraty gwarancji

  Jak przeprowadzamy wymianę szybki w Apple Watch 5

  Szybki w zegarkach niestety są tak samo podatne na uszkodzenia, jak szkło w telefonie, a może nawet bardziej. Rzadziej zdarza nam się upuścić zegarek, ale uderzyć nim w drzwi bądź cokolwiek innego, kiedy jest na nadgarstku, może przydarzyć się całkiem często. Rozkręcenie zegarka jest niezwykle skomplikowanym zadaniem, więc czasem nie warto ryzykować. W MacWorks wymiana szybki Apple Watch Series 5 została więc zamieniona na wymianę zegarka. Zamiast uszkodzonego sprzętu dostaniesz więc całkowicie nowy i sprawny, który dodatkowo zostanie objęty gwarancją.

  Co w przypadku wymiany baterii w Apple Watch 5

  Akumulatory mają określoną żywotność, która niestety zostaje skrócona przez wysoką eksploatację i częste ładowanie. Jeśli zauważysz więc, że wymiana baterii Apple Watch Series 5 jest usługą dla Ciebie, zapraszamy do MacWorks. Jako że tego typu naprawa jest niezwykle skomplikowana i stosunkowo ryzykowna, oferujemy w pełni bezpieczne rozwiązanie. Wymienimy Twój Apple Watch Series 5 na nowy, w pełni sprawny. Co więcej będzie on objęty roczną gwarancją.

  Jak wymieniamy ekran w Apple Watch 5

  Wymiana ekranu Apple Watch Series 5 jest zadaniem trudnym, często również dość zdradliwym i w konsekwencji dojść może do następnych awarii. Jeśli ekran w Twoim zegarku uległ uszkodzeniu, jest popękany i nie działa prawidłowo, zapraszamy do MacWorks. Aby nasi klienci byli całkowicie zadowoleni, oferujemy wymianę urządzenia na nowe. Dzięki temu unikniesz ryzyka awarii, dostaniesz sprawny i nieużywany zegarek, a nowa gwarancja będzie chronić urządzenie przez kolejny rok.

  Wymiana zegarka Apple Watch 5 na nowy

  Jeśli bateria w Twoim Apple Watch series 5 nie jest już tak sprawna jak kiedyś, jego szybka lub ekran są uszkodzone, nie zwlekaj, zgłoś się do serwisu MacWorks. Jeśli Twoje urządzenie ma aktualną gwarancję, doprowadzimy do wymiany zegarka w jej ramach, abyś mógł cieszyć się nowym i całkowicie sprawnym sprzętem, bez dodatkowych kosztów napraw. Nowe urządzenie dostanie również roczną gwarancję. Pamiętaj: Twój zegarek musi mieć aktualną gwarancję. Zapraszamy!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple