apple watch funkcje

Wymiana Apple Watch 4 generacji

na nowy przez Apple bez utraty gwarancji

  Jak przeprowadzamy wymianę szybki w Apple Watch 4

  Zegarki niestety często narażone są na czynniki mechaniczne, przez chwilę nieuwagi z łatwością można uderzyć w coś, a wtedy szybka może pęknąć. Serwis MacWorks dokłada wszelkich starań, aby nasze usługi były jak najbardziej satysfakcjonujące, więc oferujemy wymianę zegarka na nowy! Wymiana szybki Apple Watch Series 4 jest z pewnością skomplikowana i nawet w rękach profesjonalisty może prowadzić do pewnych awarii. W tym wypadku więc wymiana zegarka jest najlepszą możliwą ofertą. Urządzenie będzie nowe, sprawne, a do dodatkowo objęte roczną gwarancją Apple.

  Co w przypadku wymiany baterii w Apple Watch 4

  Bateria w zegarkach Apple ma to do siebie, że niemalże codziennie wymaga ładowania. Niestety tego typu akumulatory mają swoją żywotność podobnie jak te w telefonach. Można się więc spodziewać, że prędzej czy później wymiana baterii Apple Watch Series 4 będzie nieunikniona. Skomplikowana konstrukcja miniaturowych elementów z zegarku sprawia, iż wymiana może być ryzykowna. Dlatego też serwis MacWorks proponuje wymianę urządzenia na nowe, które posiada roczną gwarancję.

  Jak wymieniamy ekran w Apple Watch 4

  Czy wymiana ekranu Apple Watch Series 4 jest bezpieczna? W warunkach domowych na pewno nie, co więcej nawet w rękach fachowca jest to zadanie niezwykle trudne. Jeśli więc doszło do uszkodzenia ekranu w Twoim zegarku zapraszamy. Serwis MacWorks umożliwia wymianę urządzenia na nowe. Takie działanie umożliwia nam pewność, że nasi klienci dostaną w pełni sprawny zegarek, który będzie miał stosowną gwarancję w wypadku kolejnych wypadków.

  Wymiana zegarka Apple Watch 4 na nowy

  Jeśli Twój Apple Watch Series 4 uległ uszkodzeniu, jego szybka lub ekran są pęknięte albo bateria uległa awarii, zapraszamy do MacWorks. Przygotowaliśmy doskonałą ofertę opierającą się na wymianie uszkodzenia. Jeśli Twój zegarek jest na gwarancji producenta, doprowadzimy cały proces do końca, a Ty dostaniesz nowe urządzenie objęte następną, roczną gwarancją. Pamiętaj: Twój zegarek musi mieć aktualną gwarancję. Zapraszamy!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple