apple watch funkcje

Wymiana Apple Watch 3 generacji

na nowy przez Apple bez utraty gwarancji

  Jak przeprowadzamy wymianę szybki w Apple Watch 3

  Szybki w zegarkach czasami pękają. Nie inaczej jest z szybką w Apple Watch 3. To urządzenie jest bardzo delikatne, więc nawet lekkie uderzenie czy upadek z niewielkiej wysokości mogą spowodować ogromne szkody, które sprawią, że zegarek przestanie działać i trzeba będzie wymienić szybkę w Apple Watch 3 na nową.
  W serwisie MacWorks, aby nie narażać Twojego urządzenia na niepotrzebne uszkodzenia, wymienimy zegarek na nowy! Otrzymasz od nas całkowicie nowe urządzenie, wolne od wad, a na dodatek będzie posiadać nową roczną gwarancję Apple!

  Co w przypadku wymiany baterii w Apple Watch 3

  W typowym zegarku baterię wymienia się raz na kilka lat. W przypadku Apple Watch 3 baterię trzeba ładować codziennie. Nie wpływa to dobrze na jej żywotność, więc już po całkiem krótkim czasie może zajść konieczność wymiany baterii w Apple Watch 3 na nową. Jak to zrobić?
  Nieocenioną pomocą z pewnością będzie serwis MacWorks! Każda ingerencja we wnętrze tak zaawansowanego technicznie urządzenia może zakończyć się porażką. Dlatego my proponujemy wymianę urządzenia na nowe. Serwisowane u nas urządzenia powrócą jako nowe, nigdy nie używane, a na dodatek z roczną gwarancją producenta!

  Jak wymieniamy ekran w Apple Watch 3

  Wymiana ekranu w Apple Watch 3 jest czymś, czego nikt nigdy nie chciałby robić. Przecież nie po to kupujemy nowe urządzenie, aby już po kilku miesiącach wymienić rozbity ekran, który uległ uszkodzeniu w wyniku nieszczęśliwego upadku.
  W serwisie Apple Watch 3 – MacWorks chcemy, aby proces naprawy był dla naszych klientów jak najbardziej wygodny. Aby tego dokonać. Oferujemy wymianę uszkodzonego Apple Watch 3 na zupełnie nowe, pozbawione wad urządzenie. Dodatkowym atutem takiej naprawy jest fakt, że nowe urządzenie objęte jest roczną gwarancją firmy Apple!

  Wymiana zegarka Apple Watch 3 na nowy

  Na czym polega usługa wymiany Apple Watch 3 na nowy. Jeśli pękła Ci szybka lub coś jest nie tak z baterią, oprogramowaniem, czy ogólnym działaniem Twojego zegarka od Apple to zapraszamy do skorzystania z usługi wymiany Apple Watch 3 na nowy. Przeprowadzimy wszystkie niezbędne czynności, żeby w Apple uznali gwarancję i wymienili zegarek na nowy. Pamiętaj: Twój zegarek musi mieć aktualną gwarancję. Zapraszamy!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple