iPhone XS Max nie chce się włączyć

Wymiana baterii iPhone X
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalnę części
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od godziny
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się o szczegóły.

  22 506 50 12

  iPhone Xs Max, czyli najnowszy produkt projektantów z firmy Apple, został wyposażony we wszystkie, możliwie najnowocześniejsze dostępne na rynku podzespoły. Składa się na nie nie tylko ogromny, praktycznie bezramkowy ekran, ale także niezwykle wydajny procesor A12 Bionic, pojemna bateria i masa różnorodnych standardów łączności bezprzewodowej. Niestety, mimo tych wszystkich zalet, iPhone Xs Max nie zawsze działa tak, jak powinien. Czasami może się zdarzyć, że smartphone w ogóle nie chce się włączyć. W takiej sytuacji nie jesteśmy w stanie zrobić z nim praktycznie nic – zazwyczaj niemożliwe staje się nawet znalezienie odpowiedzi na pytanie o to, co uległo awarii. Jeśli więc Twój iPhone Xs Max odmawia posłuszeństwa i nawet nie chce się włączyć, skontaktuj się z serwisem MacWorks, a my zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc!

  CO ZROBIĆ, JEŚLI IPHONE XS MAX NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ?

  Jeśli Twój iPhone Xs Max nie chce się włączać, powodów takiego stanu rzeczy może być kilka. Jedną z powszechniej występujących usterek jest całkowite zużycie się baterii w smartphonie. Dzieje się tak, ponieważ wraz z każdym kolejnym ładowaniem jej pojemność zmniejsza się. W pewnym momencie telefon dochodzi do takiego stanu, że praktycznie pusta bateria nie jest już nawet w stanie uruchomić urządzenia. Jeśli przypuszczasz, że coś takiego mogło spotkać Ciebie, wyłącz swojego iPhona Xs Max i podłącz go na cały dzień do ładowania – być może to sprawi, że Twój smartphone odżyje. Ale za to, że telefon nie chce się uruchamiać, mogą też odpowiadać inne, o wiele poważniejsze uszkodzenia. Nawet jeśli nie jesteś tego świadomy, mogło dojść do całkowitego zalania Twojego iPhona Xs Max (nawet jeśli zapewnień producenta smartphone jest wodoodporny), przez co doszło do bardzo poważnych uszkodzeń, które w praktyce uniemożliwiają korzystanie z telefonu. W takiej sytuacji Twoje możliwości działania są ograniczone, a jedyne, co możesz zrobić, to jak najszybsze przekazanie swojego telefonu technikom z serwisu MacWorks!

  NAPRAWA W SERWISIE MACWORKS:

  W serwisie MacWorks możesz spotkać zespół niezwykle doświadczonych techników, którzy już od lat specjalizują się w serwisowaniu urządzeń firmy Apple. Dzięki temu znają je wszystkie niemalże perfekcyjnie i są w stanie wykonać każdą, nawet najbardziej skomplikowaną naprawę. Gdy tylko dostaną Twojego niesprawnego iPhona Xs Max, jak najszybciej przystąpią do diagnozy, która pomoże ustalić, jakie podzespoły wymagają naprawy. Następnie, przystąpią do samej naprawy, podczas której skorzystają z profesjonalnych narzędzi i najwyższej jakości części zamiennych, a dodatkowo, na wykonaną przez siebie pracę udzielą kilkumiesięcznej gwarancji. Dzięki temu będziesz mógł zachować pewność, że naprawa Twojego iPhona Xs Max została wykonana z należytą starannością, a gdyby w przyszłości cokolwiek odmówiło w nim posłuszeństwa, zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc techników z MacWorks!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple