Brytyjscy policjanci znaleźli prosty sposób lider levitra na obejście blokady ekranu w iPhonie.

police

Podczas gdy na całym świecie trwa walka o kwestie szyfrowania i ochrony naszej prywatności, a firma Apple prowadzi zacięte spory ze służbami specjalnymi w sprawie odblokowania swoich smartfonów, pracownicy brytyjskich organów ścigania znaleźli best propecia prosty sposób na obejście szyfrowania w iPhonach.
Metoda, którą po raz pierwszy zastosował Scotland I am 70 yrs and was taking this product. I find it is great cheap cialis online. All the medications one can see in our product lists are generic. Yard, jest następująca. Policja tropi podejrzanego, podczas gdy ten idzie po ulicy i czeka, aż delikwent zechce odblokować swój telefon. Dalej policja dosłownie how get levitra canada rabuje prześladowanego, odbierając mu jego urządzenie. Następnie funkcjonariusz dotyka cały czas ekranu podtrzymując telefon w stanie aktywnym do momentu, aż zostanie on przekazany technikom sądowym.

Podobna taktyka, jak canadian pharmacy levitra value pack informuje Securitylab, była używana przez funkcjonariuszy Scotland Yardu w czerwcu bieżącego roku w trakcie operacji Operation Falcon do zbadania dużego oszustwa z kartami kredytowymi. Według danych policji, główny podejrzany w sprawie o fałszowanie kart kredytowych Gabriel Yeou używał iPhone’a do komunikacji z pozostałymi członkami grupy przestępczej.
W przypadku aresztowania Yeou mógł zablokować urządzenie i odmówić policjantom odczytu zapisanych na nim danych. Zgodnie z prawem, policja nie może zmusić podejrzanego, aby ten przyłożył palec do skanera linii papilarnych w iPhonie, a zablokowany telefon byłby im raczej mało przydatny. Dlatego pracownicy Scotland Yardu wytropili oszusta, a następnie poczekali do momentu, aż zacznie dzwonić i po prostu wyrwali telefon prosto z jego rąk.

W rezultacie otrzymane z iPhone’a dane okazały się decydującymi dowodami dla prokuratury. Dzięki nim stróże prawa odkryli zbrodniczy plan, przedstawili oskarżenia jeszcze czterem innym przestępcom i stworzyli listę aż stu potencjalnych podejrzanych, którzy zostają pod stałą obserwacją policji.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple’a oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2022 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?